Jäämasin SCOTSMAN ACM 25 AE

390.00 +KM

Kategooria:

Kirjeldus

Mõõdud: 380 × 388 × 640

Tootlikus: 10 kg /24 h

Bunkri maht 3 kg

230V/1N/50hz

kaal 31 kg

NB! Ei vaja statsionaarset veeühendust!

Scotsman Gourmet Cube ACM25 jääkuubikumasinaga valmistate puhtaid, mullivabasid ja aeglaselt sulavaid jääkuubikuid. Jäämasin sobib väikese võimsusega tootmiseks. Jääkuubiku masina sisepinnad on kaetud antimikroobsete omadustega ega tekita seetõttu ebameeldivat lõhna. Scotmani patenteeritud Jet Spray tehnoloogiaga eemaldatakse jää moodustumise ajal jäält mustused, näiteks katlakivi. Jää puhtuse tõttu kasutatakse Gourmet Cube jääkuubikuid laialdaselt meditsiinilistel eesmärkidel.

Jäämasin on varustatud Xsafe puhastussüsteemiga. See loodi ülalnimetatud probleemidega võitlemiseks. Selle töö põhineb UV-valguse positiivsel mõjul. Võimas UV-lamp loob reaktiivselt rikastatud hapnikusegu, mille kõrge oksüdatsioonivõime kõrvaldab enam kui 99% bakteritest, viirustest ja muudest mikroobidest ning vähendab oluliselt hallitusseente, pärmseente, lima ja lõhna teket.

Jäämasina korpus on valmistatud roostevabast terasest. Avamisel libiseb selle kaane kaas ruumi säästmiseks raami sisse.
Jäämasin on varustatud õhujahutiga. Jäämasin tuleb paigaldada ruumi, kus temperatuur on üle +10°C kraadi.

Scotsman Gourmet Cube ACM25 jäämasin on väga ökonoomne. See suudab toota 10 kg jääkuubikuid päevas. Päevasaagis arvutatud toatemperatuuril 21 °C ja sisselaskevee temperatuuril 10 °C.